اخبار

سخنرانی در ارتباط بانقش هلال احمر در صنعت گردشگری سلامت و خدمات ارائه شده از طرف آن سازمان

دکتر اکرمی در ابتدا ضمن مقایسه کشور ایران و ترکیه در حوزه گردشگری سلامت، تعداد مراکز خدمات درمانی بیمارستانی را در هر دو کشور یکسان دانستند.

سخنرانی در ارتباط با تجارب گردشگری پزشکی در زمینه تخصص های خاص در ایران

دکتر نصر در آغاز به پتانسیل کشور ایران برای جذب بیماران در حوزه های خاص از جمله باروری و ناباروری، روش های نوین باروری، طب ترمیمی، بیماریهای ژنتیک و روش های پیشرفته درمان سرطان که نیاز به اطلاع رسانی و بازاریابی مناسب دارند ، اشاره نمودند.

سخنرانی در ارتباط با نقش نظام امور خارجه و نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در توسعه گردشگری سلامت

آقای سالاریان به این نکته تاکید داشتند که کاهش نرخ برابری ریال، کشورایران را به عنوان کشور ارزان تلقی می کند ولی در رابطه با بحث گردشگری بر خلاف ادعای بسیاری از متخصصان، ایران کشوری ارزان تلقی نمی شود و حتی در مقایسه قیمت در حوزه گردشگری با کشور ترکیه برابری و یا حتی در برخی موارد سبقت گرفته است.

سخنرانی در ارتباط با اثرات راه اندازی مناطق آزاد درمانی(سلامت)

مهندس هیبتی ابتدا با اشاره به تجربیات مناطق ویژه اقتصادی در کشور و سایر نقاط جهان و تعمیم این مهم به حوزه سلامت جهت کاهش هزینه ها و مالیات؛ در خصوص کاهش هزینه های دولت در درمان، تسهیل در رفت و آمد نفرات اعم از بیمار و پزشکان از اقصی نقاط جهان، استفاده از تجهیزات مدرن پزشکی و ...مطالبی را به شرح زیر بیان نمودند.

سخنرانی در ارتباط با اثرات یوگا بر سلامتی

مراکز یوگا، کلاس ها و کتاب های یوگا ورای تأثیرات مد شدن یک پدیده محسوب می گردد. یوگا خواص فراوانی برای ما به همراه آورده که هیچ کدام از رقبایش این فواید را نداشته اند که با استفاده از تکنیک های تجربه شده در این سبک می توان ضمن تسریع در بهبودی بیماران و کاهش دوره نقاهت شرایط ارتقاء کمی و کیفی روح و جسم را نیز توامان بوجود آورد.