اخبار

سخنرانی دکتر صفوی مدیر عامل شهرک سلامت اصفهان در زمان برگزاری نمایشگاه و کنفرانس گردشگری سلامت اصفهان

در آیین افتتاحیه این مراسم دکتر سید مرتضی صفوی مدیر عامل شهرک سلامت اصفهان ضمن تشکر از آقای مسعود صرامی، سرمایه گذار این شهرک؛ به معرفی شهرک سلامت و ویژگی های آن پرداختند.

سخنرانی کنفرانس گردشگری پزشکی در ارتباط با چالش ها و فرصت های صنعت گردشگری سلامت کشور ایران

در ابتدا جناب آقای دکتر هاشم زاده به ایراد سخنرانی تحت عنوان سیاست ها و اقدامات انجام شده دولت در فعالیت بخش خصوصی و دولتی در توسعه صنعت گردشگری ایران پرداختند.

برگزاری نمایشگاه، کنفرانس و استارت آپ گردشگری سلامت در تاریخ 11 الی 13 مهرماه سال جاری در شهرک سلامت

نمایشگاه ، کنفرانس و استارت آپ گردشگری سلامت به همراه کارگاههای متنوع در راستای ارتقا روح ، روان و سلامت انسان در تاریخ 11 الی 13 مهرماه سال جاری در شهرک سلامت اصفهان برگزار گردید.

ویل پارکس ؛ شهرک سلامت را الگوی تاثیرگذار برای کشورهای منطقه دانست

کمیسرعالی سازمان ملل متحد و نماینده یونیسف در ایران پس از بازدید از شهرک سلامت و اصفهان سیتی سنتر ضمن ابراز خرسندی از حضور در اصفهان و بازدید از پیشرفت های مجموعه اصفهان سیتی سنتر در مقایسه با بازدید قبلی که از این مجموعه انجام داده بود و ابراز خرسندی از افتتاح بخش های همچون مجموعه سینمایی و کنسرت هال در اصفهان سیتی سنتر، در خصوص شهرک سلامت نیز گفت : شهرک سلامت اولین مکانی در خاورمیانه است که برای درمان انواع سرطان و مخصوصا سرطان های سخت به آن مراجعه می کنند.

شهرک سلامت اصفهان میزبان دپارتمان گردشگری می شود

مدیر بهره‌برداری شهرک سلامت اصفهان گفت: نمایشگاه و کنفرانس گردشگری سلامت اصفهان در نخستین شهرک سلامت کشور برگزار می شود.