اخبار

دکتر قاضی زاده هاشمی : بهره برداری از پروژه شهرک سلامت گامی بسیار مهم در حوزه سلامت اصفهان بوده و ام

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، سید حسن قاضی زاده هاشمی دقایقی پیش در آیین بهره برداری از فاز نخست شهرک سلامت اصفهان اظهار داشت: فعالان حوزه سلامت در راستای آسایش و آرامش و رفاه و پیگیری ارزش های انقلاب اسلامی در حوزه سلامت از هیچ کوششی دریغ نخواهندکرد.

آنچه در شهرک سلامت می بینم یک همتی است ایرانی، نشات گرفته از خوش فکران و با همتهای خطه اصفهان

آینده این شهرک میتواند بسیار نویدبخش روزهای خوبی برای استان اصفهان و مردم اصفهان در تامین خدمات بیماران برای بیماران سرپائی تخصصی و فوق تخصصی باشد.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون شهرک سلامت پیشرفت‌های فیزیکی مناسبی داشته است، گفت: فاز نخست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به‌نقل از روابط‌عمومی شهرداری اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد در بازدید از شهرک سلامت اظهار داشت: سعی شد تا مشکلات شهرک سلامت را مرتفع کنیم و قرار بر این شد تا ماهیانه جلساتی برای مرتفع کردن مشکلات این پروژه برگزار شود.

پرداخت تسهیلات به پزشکان عمومی ، متخصص و بالاتر

پرداخت تسهیلات به پزشکان عمومی ، متخصص و بالاتر ، پزشکان داروساز ، آزمایشگاه ها و رادیولوژی ، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

دکتر دانش جعفری : آنچه مشاهده کردم آخرین پیشرفتها ، آخرین فناوری و تجربه جهان در موضوع سلامت است

گفتار آقای دکتر دانش جعفری اقتصاددان و مشاور اقتصادی وزیر بهداشت در شهرک سلامت اصفهان: 1- آنچه مشاهده کردم آخرین پیشرفتها ، آخرین فناوری و تجربه جهان در موضوع سلامت است که در شهرک سلامت اصفهان در حال اجرا است. یعنی اجتماع بهترین کلینیک ها ، بهترین پزشکان در فضائی عالی و آرمانی.